تبلیغات نصبی (تبلیغات CPI یا مدل پرداخت CPI)

ساخت وبلاگ
چکیده : تمام آنچه که پیرامون تبلیغات نصبی در تبلیغات موبایلی باید بدانید (قسمت اول):... با عنوان : تبلیغات نصبی (تبلیغات CPI یا مدل پرداخت CPI) بخوانید :

تمام آنچه که پیرامون تبلیغات نصبی در تبلیغات موبایلی باید بدانید (قسمت اول):

 

از این زاویه به موضوع نگاه کنید: شکل‌گیری ایده، طراحی، ساخت و عرضه‌ی اپلیکیشن موبایلی شما احتمالاً ماه‌ها طول کشیده است. این اپلیکیشن قرار است شما را مستقیماً به وفادار‌ترین مشتریانتان متصل کند؛ که این به شما اجازه خواهد داد هرچه عمیق‌تر با آنها تعامل داشته باشید و برند خود را به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی روزمره‌شان بدل کنید. طبیعی است این فرایند دشوار، کسب‌و‌کارتان را وارد مرحله‌ی تازه‌ای خواهد کرد.

حقیقتِ نه‌چندان دوست داشتنی این است که کار شما با عرضه‌ی اپلیکیشن یاد شده به اتمام نخواهد رسید. در قدم بعدی باید کسانی که با مشخصات کاربران بالقوه‌ی شما همخوانی دارند را از وجود چنین اپلیکیشنی آگاه و سپس آنها را به دانلود، نصب و استفاده از آن متقاعد کنید.

مدل تبلیغات CPI را بیشتر بشناسید

عنوان CPI یا هزینه به ازای نصب ممکن است به شکلی ساده انگارانه ماهیت این فرایند را آسان نشان دهد. همان‌گونه که پیشتر توضیح دادیم و از نام آن نیز برمی‌آید، در تبلیغات نصبی، تبلیغ‌دهنده زمانی هزینه‌ی تبلیغات خود را می پردازد که نصب جدیدی اتفاق افتاده باشد.

آنچه در ادامه آمده به شما کمک می‌کند زیر و بم مدل CPI را بهتر درک کنید، اصول بازاریابی CPI را بفهمید و پیش از راه‌اندازی کمپین خود، از تفاوت‌های آن با دیگر انواع تبلیغات موبایلی آگاهی یابید.

تبلیغات نصبی , تبلیغات CPI, مدل پرداخت CPI , کمپین های CPI , هزینه به ازای نصب , تبلیغات موبایلی , بازاریابی CPI,...
نویسنده : Elahe بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت: 4:01